درباره ما

نام خانوادگی زجاجی از ریشه به معنای شیشه است. به عبارت بهتر زجاج در زبان عربی به معنای شیشه می باشد. در زمان های  قدیم داشتن نام خانوادگی فراگیر نبوده و بعد از آنکه داشتن آن رایج شده اکثر مردم بر اساس حرفه و شغلی که داشتند برای خود نام خانوادگی ثبت میکردند. 

«عکس مربوط به اتحادیه شیشه و آینه اصفهان در سال ۱۳۲۵»

 مرحوم حاج محمود زجاجی، جد بزرگ خاندان زجاجی این نام خانوادگی را بر همین اساس و به دلیل فعالیت در شغل شیشه بری انتخاب کرده و فرزندان ایشان نیز این حرفه را ادامه داده اند. 

 جناب آقای محسن زجاجی مدیر سایت از نوادگان ارشد حاج محمود هستند که از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را در حوزه آینه و شیشه آغاز کرده اند.

ایشان در طی این سال ها با تکیه بر تجربه نزدیک به نیم قرن خود ، گروه خود را به سبب علاقه مندی به این حرفه و با هدف نوآوری های بیشتر در زمینه دکوراسیون گسترش داده اند.

بدین ترتیب هم اکنون، گروه آینه و دکوراسیون زجاجی به‌صورت حرفه ای و خلاقانه، تحت نظر مدیریت مجرب آقای محسن زجاجی و با استفاده از آینه های ایرانی و خارجی و ماشین آلات پیشرفته، مشغول به کار هستند.

از دیگر فعالیت های ایشان و مجموعه مربوطه می توان به واردات انواع آینه های خارجی اشاره کرد. علاوه بر اینکه در طرحهای ارائه شده توسط این مجموعه می‌توان بنا برا انتخاب مشتری از آینه های خارجی استفاده کرد، فروش این آینه ها نیز به صورت جداگانه امکان پذیر می باشد.

 و اکنون گروه آینه و دکوراسیون زجاجی با مدیریت آقای محسن زجاجی با تکیه برا سوابق و تجربیات اشاره شده، 

در زمینه ارائه انواع کارهای دکوراتیو، قابهای آینه ای و فروش آینه های خارجی خدمتگزار شما هستند.


جدیدترین محصولات

  • جدیدترین ها
تماس سریع :
09335021977